Tarihçe:

Hakkı Kıratlı,1966 yılında Gaziantep’te sakız ve şekerleme üreticisi olarak iş hayatına başlamıştır. 1980 yılında ticari faaliyetini İstanbul’a taşıma kararı alarak Gaziantep Pazarlama Tic. Ltd. Şti.’yi kurmuştur.

1994 yılında aile şirketlerinin uzantısı olarak Bursa’da Kıratlı Hafriyat İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. Hüseyin Ergün Kıratlı tarafından kurulmuştur.

Kıratlı, 2010 yılına kadar gıda sektöründe faaliyetlerini sürdürmüştür. 2010 yılına gelindiğinde, yönetim kurulu kararı ile gıda faaliyetlerinin Gaziantep Pazarlama Ltd. Şti. çatısı altında toplanmasına karar verilmiştir. Kıratlı Hafriyat İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. olarak da inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Bursa’nın elit bölgelerinde “Sidelya Garden” markası altında nitelikli konut projeleri inşaa etmiştir.

Firmamız “Her yıl yeni bir proje” sloganıyla yoluna kararlılıkla devam etmektedir.

İstanbul ve Bursa’da Kurulu bulunan ve iki kuşak temsilcileri tarafından uyum içerisinde yönetilen şirketlerimizin, hizmet verdiği ve vereceği her sektörde, dürüstlük ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, üçüncü ve sonraki kuşaklara aktarılması hedeflenmektedir.

Bununla birlikte; şirketlerin uzun ömürlü olmasının yolunun kurumsallaşmadan geçtiğini kayıtsız şartsız kabul eden yönetim kurulu, bu yöndeki çalışmalarını büyük bir titizlikle ve kararlılıkla sürdürmektedir.                             

 

Saygılarımızla

www.gazianteppazarlama.com