İnsan Odaklı Yapılar

Projelerimizi hayata geçirirken, insanların sürekli huzur içinde olabileceği yaşam alanları oluşturmak ana ilkelerimizdendir. Trendleri yakalayan, modern tasarımlarımızın, mutlaka fonksiyonel olmasına özen gösteriyoruz. Bizim için önemli olan insanların 24 saat güvenli, huzurlu ve kaliteli yaşayabileceği ve her anını huzurlu geçirebileceği yaşam alanları tasarlamaktır. Bununla birlikte, insana verdiğimiz değer ile her projemizde en kaliteli malzemeyi kullanıyor, uzun yıllar güven ve konforla yaşanacak keyifli yapılar inşa ediyoruz.

 

Gerçek Sağlamlık

ÖNCE SAĞLAMLIK. Projelerimizi tasarlarken; hayatınızı keyifli, eğlenceli, konforlu kılmaya, kendinizi ayrıcalıklı hissettirmeye ve aynı zamanda yatırımınızın karlı olmasına özen gösteriyoruz. Ama inanıyoruz ki, sağlam olmayan bir yapıda diğer özelliklerinin hiçbir önemi yok.

Deprem gerçeğinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz ve en son deprem yönetmeliğine uygun statik projeler uygulayarak depreme dayanıklılığı ilk şart olarak görüyoruz.

Tecrübemizi, en kaliteli malzemeler ve en iyi inşaat teknolojileriyle bir araya getirdiğimiz projelerimizle sapasağlam ve uzun yıllar oturabileceğiniz bir ev inşa ediyoruz. 

 

Kaliteli Yaşamlar

Bir projeye imza atarken, esas stratejimiz her zaman aynıdır: Yaşamın kalitesini arttırmak. Çünkü bize göre kaliteli yaşamak; evinizde mutlu olabilmek demektir. Şehirden kopmadan doğayla iç içe olmak, ailenizin tüm bireylerine uygun sosyal alanlar sunan ortamlarda yaşamak demektir.


Yeşil Yaşam Alanı

Huzurlu atmosferiyle günün stresini unutturan bahçeler, estetik peyzajlar ve çocuklarınızın güvenle oynayacakları yemyeşil çimler . Sidelya  Garden  Evleri'nde yeşilin dinginliğini, havuzun serinliğini, spor yapmanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

 

Hayatınızın Her Anına Estetik Katıyoruz

Yaşadığınız ev, her şeyden önce sizi yansıtmalı. Güzelliği ve estetiğiyle ruhunuza dokunmalı. Bakmaktan zevk, yaşamaktan gurur duyacağınız yaşam alanları yaratmak, tüm tasarımlarımızda değişmez hedefimizdir. Modern mimari trendlerine uygun iç ve dış tasarımlarla hayatın her detayına estetik katıyoruz…

 

Doğru Lokasyonlar

Bilindiği üzere, projenin başarısındaki en önemli etken: doğru seçilmiş lokasyondur. Projelerimizi inşa edeceğimiz bölgeleri büyük dikkat ve uzun araştırmalarla seçiyor, hayatın içinde yaşam alanları sunuyoruz. Bizce, geniş ve ferah yaşam alanlarında, sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşamak, şehirden uzaklaşmadan da mümkün. İnşa ettiğimiz tüm projeler, bu inancımızın birer kanıtıdır.

 

Müşteri Memnuniyeti

Bugüne kadar inşa ettiğimiz tüm projeleri söz verdiğimiz zamanda ve söz verdiğimiz şekilde teslim etmek bizim en büyük gurur kaynağımızdır. Bizi tercih eden insanların evlerinde mutlulukla yaşadığını bilmek, aldıkları evlerin değerinin arttığını görmek, en önemlisi Kıratlı İnşaat ismine duyulan büyük güveni hissetmek bizce başarıların en güzeli... Ailenizle yaşayacağınız, çocuklarınızın güvenle ve mutlulukla büyüyeceği, belki de torunlarınızı büyütebileceğiniz yuvanızı seçerken ya da geleceğiniz için kazançlı bir yatırım yaparken güvenebileceğiniz bir isme ne kadar ihtiyacınız olduğunu iyi biliyoruz..